LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Pápai Joci
Songs
Ne nézz így rám
Ne nézz így rámPápai Joci

Vigaszdíj

3:00

Ölelj át
Ölelj átPápai Joci

Vigaszdíj

4:11

Ne félj
Ne féljPápai Joci

Vigaszdíj

3:09

Úgy éltem
Úgy éltemPápai Joci

Vigaszdíj

2:41

Új hajnal ébred
Új hajnal ébredPápai Joci

Vigaszdíj

3:18

Ha igazán szeretnéd
Ha igazán szeretnédPápai Joci

Vigaszdíj

2:36

Az én apám
Az én apámPápai Joci

Eurovision Song Contest Tel Aviv 2019

Körhinta
KörhintaPápai Joci and L.L. Junior

3:26

Suttogd Halkan
Suttogd HalkanPápai Joci and Blr

3:36

Kék Rózsa
Kék RózsaPápai Joci

2:57

Megbabonáz
MegbabonázPápai Joci

2:56

Özönvíz
ÖzönvízPápai Joci

3:23

Fénybenjárók
FénybenjárókPápai Joci and KKevin

2:57

Utolsó tánc
Utolsó táncPápai Joci

2:58

Origo
OrigoPápai Joci

Meg volt írva
Meg volt írvaTóth Gabi and Pápai Joci

3:26

Elvis
ElvisPápai Joci

2:49

Szökjünk el
Szökjünk elPápai Joci

2:45

Értünk Volt
Értünk VoltPápai Joci and Urban Verbunk

3:13

Hova tűnt?
Hova tűnt?Pápai Joci