LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Dynamic cover art

Nobat Odenyazow

Songs
Garashyan jana
Garashyan janaNobat Odenyazow, Selbi Tuwakgylyjowa and S Beater

2:56

Barysy yalan
Barysy yalanNobat Odenyazow

3:27

Doglan günüň bilen , Söýgülim
Doglan günüň bilen , SöýgülimNobat Odenyazow

3:14

Yuregimin yary
Yuregimin yaryNobat Odenyazow and Gulshat Gurdowa

3:34

Sabrym yok
Sabrym yokNobat Odenyazow and Selbi Tuwakgylyjowa

3:21

Alemgoshar
AlemgosharNobat Odenyazow, Selbi Tuwakgylyjowa and Taze yuz

2:53