LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Liviu Pustiu
Songs
Suflet Pasager
Suflet PasagerLiviu Pustiu, Alessandra, Florin Salam and Theo Rose

4:01

Gura Ta
Gura TaCulita Sterp, Costi, Baboiash, Vali Vijelie, Adi de la Valcea and Liviu Pustiu

Inima nu minte
Inima nu minteCosti, Baboiash, Vali Vijelie, Liviu Pustiu, Anisha, Jean de la Craiova and Nicu Paleru

3:21

România Mare
România MareCosti, Jador, Baboiash, Vali Vijelie, Liviu Pustiu, Vladuta Lupau, Nicu Paleru and Paul Stanga

3:36

E Mare Petrecere
E Mare PetrecereVali Vijelie and Liviu Pustiu

4:02

Fata mea ce minune de copil
Fata mea ce minune de copilLiviu Pustiu

5:07

Tu Romanca, Eu Tigan
Tu Romanca, Eu TiganLiviu Pustiu and Susanu

4:59

Vreau Sa Pun Foc Banilor
Vreau Sa Pun Foc BanilorDen-Isa and Liviu Pustiu

5:10

Si Ce Daca Beau
Si Ce Daca BeauLiviu Pustiu

3:53

Cu tine sau fara tine
Cu tine sau fara tineLiviu Pustiu, Nicolae Guță, Sorinel Pustiu, Brazilianu, Petrica Cercel, Vali Vijeli and Mioara Jacksona

Vino mama sa ma vezi
Vino mama sa ma veziLiviu Pustiu and Playa J

5:04

Vreau Sa-Mi Insel Nevasta
Vreau Sa-Mi Insel NevastaVali Vijelie, Liviu Pustiu and Cristina As Xx

3:58

Mi-Ai Pus Inima Pe Jar
Mi-Ai Pus Inima Pe JarVali Vijelie and Liviu Pustiu

A prins voce inima

4:26

Cui Ai Sa-I Mai Spui Iubire
Cui Ai Sa-I Mai Spui IubireLiviu Pustiu

3:32

Fratele meu
Fratele meuLiviu Pustiu, copilul de aur and Tano

5:02

Femeie de nota 10
Femeie de nota 10Iuly Neamtu and Liviu Pustiu

3:22

Lasa-l sa plece
Lasa-l sa pleceVali Vijelie and Liviu Pustiu

4:33

Pentru Bani, Pentru Avere
Pentru Bani, Pentru AvereCosti, Liviu Pustiu and Florin Baboi

4:09

Ochii Tai
Ochii TaiFlorin Salam and Liviu Pustiu

4:42

De Ce Nu Cauti Dragostea La Mine
De Ce Nu Cauti Dragostea La MineLiviu Pustiu

5:00