Search for Songs, Artists & Albums
Add Song
Add Song
Elsa Lampo
share
flag
Songs
More
Σβήστε με απ’ το χάρτη (Sviste me ap' to harti)
Spyros Koronis, Elsa Lampo and Γιάννης Φίλανδρος (Giannis Filandros)
Βόλτα στην Ελλάδα (Volta stin Ellada)
Elsa Lampo and Vasilis Tsitsanis
Εσένα μόνο αγαπώ (Esena mono agapo)
Elsa Lampo and Manolis Hiotis
Μάγκας του γλυκού νερού (Magkas tou glykou nerou)
Vasilis Tsitsanis and Elsa Lampo
Η Γερακίνα (I Gerakina)
Elsa Lampo and Horodia
Αγαπούλα μου OK (Agapoula mou OK)
Elsa Lampo and Manolis Hiotis
Σβήστε με απ’ το χάρτη (Sviste me ap' to harti)
Spyros Koronis, Elsa Lampo and Γιάννης Φίλανδρος (Giannis Filandros)
3:27
Βόλτα στην Ελλάδα (Volta stin Ellada)
Elsa Lampo and Vasilis Tsitsanis
3:27
Εσένα μόνο αγαπώ (Esena mono agapo)
Elsa Lampo and Manolis Hiotis
3:35
Μάγκας του γλυκού νερού (Magkas tou glykou nerou)
Vasilis Tsitsanis and Elsa Lampo
3:10
Η Γερακίνα (I Gerakina)
Elsa Lampo and Horodia
3:27
Αγαπούλα μου OK (Agapoula mou OK)
Elsa Lampo and Manolis Hiotis
3:26