LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Edda Művek
Songs
Éjjel érkezem
Éjjel érkezemEdda Művek

Karaoke

Megint egy balhé
Megint egy balhéEdda Művek

A legjobbak 1988-1998

Veszélyes akció
Veszélyes akcióEdda Művek

Győzni fogunk

Menni kéne már
Menni kéne márEdda Művek

Lírák Ii.

Régi barátság
Régi barátságEdda Művek

Szaga van!

Száguldás
SzáguldásEdda Művek

A legjobbak 1988-1998

4:02

Ég a házunk
Ég a házunkEdda Művek

Karaoke

Egy épp aktuális szerelem
Egy épp aktuális szerelemEdda Művek

Győzni fogunk

Veled vagyok
Veled vagyokEdda Művek

15. születésnap

Velem kiáltsatok
Velem kiáltsatokZsolt Gömöry, Edda Művek, Endre Csillag and Gábor Mirkovics

Edda Művek 6.

4:47

Érdem
ÉrdemTibor Donászy, Edda Művek and Zsolt Gömöry

Változó idők

4:54

Ebbõl elég
Ebbõl elégEdda Művek

Sziklaszív

Isten az úton
Isten az útonEdda Művek

Isten az úton

Egy álom elég
Egy álom elégEdda Művek

Lírák Ii.

Szélvihar
SzélviharEdda Művek

Karaoke

Veled vagyok
Veled vagyokAttila Pataky, Edda Művek, Zsolt Gömöry, Endre Csillag and Gábor Mirkovics

Edda Művek 6.

4:12

Ég a házunk
Ég a házunkZsolt Gömöry, Edda Művek and Tibor Donászy

Best of Edda '80-'90

4:13

Velem kiáltsatok
Velem kiáltsatokEdda Művek

Az Edda két arca

New York Blues
New York BluesEdda Művek

Lelkünkből

Someday
SomedayEdda Művek

Fire & Rain