LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Dinu Olarasu
Songs
N-ai nevoie de foarte multe ca să fii fericit
N-ai nevoie de foarte multe ca să fii fericitDinu Olarasu

3:15

Sună-mă noaptea
Sună-mă noapteaDinu Olarasu

3:45

Ploaia asta nebună
Ploaia asta nebunăDinu Olarasu

4:06

Camera cealaltă
Camera cealaltăDinu Olarasu

3:03

Cutia de scrisori
Cutia de scrisoriDinu Olarasu

3:02

Haideti sa credem in flori
Haideti sa credem in floriDinu Olarasu

3:01

Ea nu ma lasa
Ea nu ma lasaDinu Olarasu

3:53

Leagă-mi inima
Leagă-mi inimaDinu Olarasu, Narcisa Suciu and Cristi Cretu

4:05

Zece ani
Zece aniDinu Olarasu and Narcisa Suciu

2:59

Cea mai urâtă
Cea mai urâtăDinu Olarasu

4:30

Da-i la naiba
Da-i la naibaDinu Olarasu

3:55

Din cer și din pământ
Din cer și din pământDinu Olarasu

3:58

Ingerul
IngerulDinu Olarasu

4:07

Ar fi bine
Ar fi bineDinu Olarasu

4:08