LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
adriana rusu
Songs
Noi Doi
Noi Doiadriana rusu and Tataee

4:07

Ca Un Vals
Ca Un Valsadriana rusu, Onoiu Alin and Popescu Felix Dragos

3:02

Arde
Ardeadriana rusu

3:10

Cand suni
Cand suniadriana rusu

3:56

Mosule
Mosuleadriana rusu

3:25

Primul Pas
Primul Pasadriana rusu

3:11

E special
E specialadriana rusu

3:35

Sentimente
Sentimenteadriana rusu

3:43

Viata merge mai departe
Viata merge mai departeadriana rusu

3:58

Secret Love (Extended)
Secret Love (Extended)adriana rusu and CATALIN DASCALU

5:01